KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 20.06.2020


• VIP 10.06.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ021-030

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 27/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 27/30 TT

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
2. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
3. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
4. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
5. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
6. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
7. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
8. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
9. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
10. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
11. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
12. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
13. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
14. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
17. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
18. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
19. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
20. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Cadwgan Harry VH19-026-0007
22. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
24. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
25. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
26. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
27. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
29. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
30. Alisé (VRL-13542) - Bambi

2. Helppo B 30/30

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Oh Romeo Dei VH16-017-0202
2. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
3. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
4. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
5. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
6. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
7. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
8. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
9. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
11. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
12. Alisé (VRL-13542) - Bambi
13. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
14. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
16. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
17. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
18. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
19. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
20. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
21. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
22. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
23. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
25. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
27. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
28. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
29. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
30. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007

3. Helppo A 30/30

1. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212
3. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
4. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
5. Cherry (VRL-12299) – Armias
6. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
7. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
8. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
9. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
11. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
13. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
14. Alisé (VRL-13542) – Baryton
15. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
16. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
17. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
18. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
20. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
22. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
23. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
24. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
25. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
26. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
27. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
28. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
29. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
30. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962

4. Helppo A 30/30

1. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
2. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
3. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
4. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
5. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
6. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
7. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021
9. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
10. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
11. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
13. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
14. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
15. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
17. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
18. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
19. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
20. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
21. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
22. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
23. Cherry (VRL-12299) – Armias
24. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
25. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
26. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
27. Alisé (VRL-13542) – Baryton
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
29. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380

5. Vaativa B 27/30

1. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
2. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
3. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
4. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
5. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
6. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
8. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
9. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
10. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
11. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
12. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
13. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
14. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
15. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
16. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
18. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
19. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
20. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
21. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
23. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
26. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324

6. Vaativa B 27/30

1. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
2. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
3. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
5. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
6. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
7. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
8. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
10. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
11. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
13. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
14. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
15. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
16. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
19. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
20. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
21. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
22. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
23. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
26. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
27. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris