KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 19.06.2020


• VIP 10.06.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ021-030

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 27/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 27/30 TT

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
2. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
3. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
4. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
5. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
6. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
7. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
8. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Cadwgan Harry VH19-026-0007
10. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
12. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
15. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
16. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
17. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
18. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
19. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
20. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
21. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
23. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
24. Alisé (VRL-13542) - Bambi
25. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
26. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
27. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
28. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
29. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
30. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367

2. Helppo B 30/30

1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
2. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
3. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
4. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
5. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
6. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
8. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
9. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
10. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
11. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
12. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
13. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
15. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
16. Alisé (VRL-13542) - Bambi
17. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
18. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
19. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
20. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
21. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
22. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
23. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
24. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
25. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
27. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Oh Romeo Dei VH16-017-0202
29. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
30. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019

3. Helppo A 30/30

1. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
3. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212
5. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
6. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
7. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
8. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
9. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
10. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
12. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
13. Cherry (VRL-12299) – Armias
14. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
15. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
17. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
18. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
19. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
20. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
21. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
23. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
24. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
26. Alisé (VRL-13542) – Baryton
27. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
28. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
29. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
30. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282

4. Helppo A 30/30

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021
2. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
3. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
4. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
5. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
6. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
7. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
8. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
9. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
11. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
12. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
13. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
14. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
16. Cherry (VRL-12299) – Armias
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
18. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
19. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
20. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
21. Alisé (VRL-13542) – Baryton
22. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
23. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
24. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
25. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
26. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
27. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
28. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
29. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
30. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627

5. Vaativa B 27/30

1. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
2. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
3. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
4. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
5. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
6. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
7. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
9. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
11. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
12. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
13. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
14. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
16. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
17. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
18. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
19. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
20. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
21. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
22. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
23. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
24. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
26. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
27. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148

6. Vaativa B 27/30

1. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
2. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
3. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
4. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
5. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
6. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
7. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
8. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
11. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
12. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
13. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
15. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
16. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
17. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
18. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
19. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
21. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
23. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
24. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
26. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
27. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001