KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 18.06.2020


• VIP 10.06.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ021-030

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 27/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 27/30 TT

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
2. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
4. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
5. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
6. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
7. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
8. Alisé (VRL-13542) - Bambi
9. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
11. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Cadwgan Harry VH19-026-0007
13. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
14. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
15. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
16. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
17. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
18. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
19. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
20. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
21. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
22. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
23. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
24. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
25. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
26. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
29. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
30. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082

2. Helppo B 30/30

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
2. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
3. Alisé (VRL-13542) - Bambi
4. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
5. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
6. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
7. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Oh Romeo Dei VH16-017-0202
9. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
10. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
11. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
12. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
13. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
14. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
15. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
16. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
17. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
18. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
19. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
21. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
22. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
24. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
25. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
26. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
27. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
28. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
30. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039

3. Helppo A 30/30

1. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212
3. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
4. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
5. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
6. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
7. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
8. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
9. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
10. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
11. Alisé (VRL-13542) – Baryton
12. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
13. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
14. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
15. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
16. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
17. Cherry (VRL-12299) – Armias
18. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
19. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
20. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
21. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
24. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
26. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
27. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
29. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
30. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005

4. Helppo A 30/30

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
3. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
4. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
6. Alisé (VRL-13542) – Baryton
7. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
8. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
9. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
10. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
11. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
12. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
13. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
14. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
15. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
16. Cherry (VRL-12299) – Armias
17. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
18. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
19. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021
21. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
22. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
24. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
25. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
26. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
27. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
29. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
30. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi

5. Vaativa B 27/30

1. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
2. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
3. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
4. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
5. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
6. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
7. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
8. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
9. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
11. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
12. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
13. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
15. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
17. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
18. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
19. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
20. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
21. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
22. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
23. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
24. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
25. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
26. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949

6. Vaativa B 27/30

1. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
2. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
3. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
5. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
6. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
8. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
9. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
10. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
11. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
13. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
14. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
16. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
17. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
18. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
19. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
20. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
21. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
23. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
24. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
25. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
26. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
27. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039