KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 17.06.2020


• VIP 10.06.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ021-030

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 27/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 27/30 TT

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Cadwgan Harry VH19-026-0007
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
4. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
5. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
6. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
7. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
8. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
9. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
10. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
12. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
13. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
14. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
15. Alisé (VRL-13542) - Bambi
16. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
17. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
18. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
20. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
21. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
22. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
24. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
25. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
26. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
27. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
28. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
29. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
30. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003

2. Helppo B 30/30

1. Alisé (VRL-13542) - Bambi
2. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
3. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
4. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
5. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
6. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
7. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
8. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Oh Romeo Dei VH16-017-0202
10. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
11. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
12. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
13. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
14. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
18. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
19. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
20. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
21. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
23. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
24. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
25. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
26. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
27. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
28. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
29. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
30. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360

3. Helppo A 30/30

1. Cherry (VRL-12299) – Armias
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
4. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
5. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
6. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
7. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
8. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
9. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
10. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
13. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
14. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
15. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
16. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
17. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
18. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
20. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
21. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
23. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
24. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
25. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
26. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
28. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
29. Alisé (VRL-13542) – Baryton
30. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668

4. Helppo A 30/30

1. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
2. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
3. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
4. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
5. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
7. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
8. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
9. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
10. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
11. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
12. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021
14. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
15. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
16. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
17. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
18. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
19. Alisé (VRL-13542) – Baryton
20. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
21. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
22. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
24. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
26. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
27. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
28. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
29. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
30. Cherry (VRL-12299) – Armias

5. Vaativa B 27/30

1. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
2. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
3. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
4. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
5. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
6. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
7. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
8. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
9. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
10. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
11. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
12. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
13. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
14. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
15. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
18. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
19. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
21. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
22. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
23. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
24. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
26. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys

6. Vaativa B 27/30

1. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
2. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
3. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
4. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
5. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
6. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
7. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
8. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
9. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
10. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
11. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
14. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
15. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
16. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
18. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
19. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
20. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
21. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
22. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
25. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
26. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
27. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084