KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 16.06.2020


• VIP 10.06.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ021-030

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 27/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 27/30 TT

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
2. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
4. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
6. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
7. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
8. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
9. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
10. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
11. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
13. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
14. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
16. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
17. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
18. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
19. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
20. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
21. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
22. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
23. Alisé (VRL-13542) - Bambi
24. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
25. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Cadwgan Harry VH19-026-0007
27. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
28. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
29. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
30. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007

2. Helppo B 30/30

1. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
2. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
3. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
4. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
5. Alisé (VRL-13542) - Bambi
6. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
7. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
8. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
9. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Oh Romeo Dei VH16-017-0202
11. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
13. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
14. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
15. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
16. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
17. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
18. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
20. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
21. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
22. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
24. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
25. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
26. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
27. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
28. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
29. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150

3. Helppo A 30/30

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
2. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
3. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
4. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
6. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
7. Cherry (VRL-12299) – Armias
8. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
9. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
10. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
11. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
12. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
13. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
14. Alisé (VRL-13542) – Baryton
15. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
16. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
17. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
19. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
20. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
21. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
22. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
23. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
24. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212
27. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
28. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
29. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
30. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084

4. Helppo A 30/30

1. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
2. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
5. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
6. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
7. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
8. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
9. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
10. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
11. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
12. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
13. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
14. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
15. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
16. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
17. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
18. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
19. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
20. Cherry (VRL-12299) – Armias
21. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
22. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
23. Alisé (VRL-13542) – Baryton
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
25. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
26. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
27. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
28. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
29. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016

5. Vaativa B 27/30

1. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
2. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
3. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
5. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
6. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
7. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
9. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
10. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
11. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
13. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
15. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
16. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
17. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
18. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
19. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
20. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
21. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
23. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
24. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
25. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
26. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
27. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325

6. Vaativa B 27/30

1. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
2. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
3. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
4. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
5. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
7. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
8. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
9. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
10. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
11. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
12. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
13. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
14. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
15. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
16. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
17. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
18. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
19. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
20. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
22. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
23. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412