KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 15.06.2020


• VIP 10.06.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ021-030

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 27/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 27/30 TT

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Cadwgan Harry VH19-026-0007
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
4. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
5. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
7. Alisé (VRL-13542) - Bambi
8. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
9. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
10. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
11. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
12. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
13. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
15. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
16. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
17. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
18. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
19. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
20. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
21. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
23. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
24. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
25. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
26. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
27. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
28. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
29. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
30. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039

2. Helppo B 30/30

1. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
2. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
3. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
4. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
5. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
6. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
7. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
8. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
9. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Oh Romeo Dei VH16-017-0202
11. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
12. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
14. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
15. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
16. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
20. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
21. Alisé (VRL-13542) - Bambi
22. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
23. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
24. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
25. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
26. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
27. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
28. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
29. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
30. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003

3. Helppo A 30/30

1. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
2. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
3. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
4. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
5. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
6. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
7. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
8. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
9. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
10. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
11. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
12. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
13. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
15. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212
17. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
18. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
19. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
20. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
21. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
22. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
24. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
25. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
26. Alisé (VRL-13542) – Baryton
27. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
28. Cherry (VRL-12299) – Armias
29. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019

4. Helppo A 30/30

1. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
2. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
3. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
4. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
5. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
6. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
7. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
8. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
9. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
10. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
11. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
12. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
13. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
14. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
15. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
16. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
17. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
19. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
20. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
21. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
23. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
24. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021
26. Alisé (VRL-13542) – Baryton
27. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
28. Cherry (VRL-12299) – Armias
29. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214

5. Vaativa B 27/30

1. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
2. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
5. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
6. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
7. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
8. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
9. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
10. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
11. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
12. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
13. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
14. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
16. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
18. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
19. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
20. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
21. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
22. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
23. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
24. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
25. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
26. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
27. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009

6. Vaativa B 27/30

1. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
2. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
3. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
4. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
5. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
6. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
7. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
9. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
10. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
12. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
13. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
14. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
16. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
17. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
18. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
20. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
21. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
22. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
23. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
24. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
25. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
26. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412