KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 14.06.2020


• VIP 10.06.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ021-030

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 27/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 27/30 TT

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
2. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
3. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
4. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
5. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
6. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
7. Alisé (VRL-13542) - Bambi
8. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
9. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
10. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
11. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
12. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
13. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
14. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
15. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
16. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
17. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
18. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
19. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
20. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
22. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
23. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
25. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
26. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
27. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Cadwgan Harry VH19-026-0007
30. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid

2. Helppo B 30/30

1. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
4. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
5. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
7. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
8. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
9. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
10. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
11. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
12. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
13. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
14. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
15. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
16. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
17. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
18. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Oh Romeo Dei VH16-017-0202
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
21. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
22. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
23. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
24. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
25. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
26. Alisé (VRL-13542) - Bambi
27. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
28. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
29. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
30. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589

3. Helppo A 30/30

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
3. Alisé (VRL-13542) – Baryton
4. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212
6. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
7. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
8. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
9. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
10. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
11. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
13. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
14. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
15. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
16. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
17. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
18. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
19. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
20. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
21. Cherry (VRL-12299) – Armias
22. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
25. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
27. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
28. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
29. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
30. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365

4. Helppo A 30/30

1. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
2. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
3. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
4. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
5. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
6. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
7. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
8. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
9. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
11. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021
13. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
15. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
16. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
17. Alisé (VRL-13542) – Baryton
18. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
19. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
20. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
21. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
22. Cherry (VRL-12299) – Armias
23. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
24. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
25. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
26. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
28. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
29. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
30. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365

5. Vaativa B 27/30

1. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
2. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
3. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
5. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
6. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
7. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
8. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
9. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
10. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
12. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
13. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
15. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
16. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
17. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
18. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
19. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
20. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
21. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
22. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
24. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
25. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
26. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
27. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084

6. Vaativa B 27/30

1. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
3. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
4. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
6. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
7. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
8. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
11. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
12. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
13. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
14. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
16. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
17. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
18. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
19. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
20. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
21. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
22. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
23. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
24. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
25. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
26. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412