KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 12.06.2020


• VIP 10.06.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ021-030

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 27/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 27/30 TT

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
2. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
3. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
4. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
5. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
6. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
7. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
9. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
10. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
11. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
12. Alisé (VRL-13542) - Bambi
13. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
16. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
17. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Cadwgan Harry VH19-026-0007
19. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
20. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
21. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
22. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
24. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
25. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
26. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
27. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
28. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
29. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
30. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342

2. Helppo B 30/30

1. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
2. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
3. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
4. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
5. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
6. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
8. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
9. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
10. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
11. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
12. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Oh Romeo Dei VH16-017-0202
14. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
15. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
17. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
18. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
20. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
21. Alisé (VRL-13542) - Bambi
22. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
23. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
24. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
25. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
26. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
27. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
28. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
29. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199

3. Helppo A 30/30

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
2. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
3. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
4. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
5. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
6. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
7. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
8. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
10. Alisé (VRL-13542) – Baryton
11. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
12. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
13. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
14. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
15. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
16. Cherry (VRL-12299) – Armias
17. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019
19. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
20. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
21. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
22. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
23. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
24. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212
27. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
28. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
29. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
30. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312

4. Helppo A 30/30

1. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
2. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
3. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
4. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni
5. Cherry (VRL-12299) – Armias
6. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
7. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
8. Alisé (VRL-13542) – Baryton
9. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
10. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021
12. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
13. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
15. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
16. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
17. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
18. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
19. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
20. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
21. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
22. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
23. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
24. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
26. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
28. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
29. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
30. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668

5. Vaativa B 27/30

1. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
2. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
3. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
6. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
7. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
8. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
9. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
11. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
12. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
13. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
14. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
15. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
16. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
18. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
19. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
20. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
21. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
22. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
23. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
24. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
25. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
26. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla

6. Vaativa B 27/30

1. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
3. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
5. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
7. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
8. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
9. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
10. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
11. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
12. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
14. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
15. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
16. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
18. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
19. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
20. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
21. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
22. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
23. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
26. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
27. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001