KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 11.06.2020


• VIP 10.06.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ021-030

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 27/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 27/30 TT

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
2. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
3. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
4. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
5. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
6. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
7. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Cadwgan Harry VH19-026-0007
10. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Hellogoodbye VH16-017-0146
12. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
13. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
14. Alisé (VRL-13542) - Bambi
15. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
16. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
18. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
19. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
20. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
21. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
22. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
23. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
24. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
25. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
26. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
28. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
29. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
30. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019

2. Helppo B 30/30

1. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
2. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
3. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
4. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
5. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
6. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
7. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
8. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kesy
9. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
10. Tuire (VRL-00345) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
11. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Oh Romeo Dei VH16-017-0202
13. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
14. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Bartley v.d. Gateaway VH16-017-0150
17. Jemiina (VRL-07412) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
18. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
19. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Scarlet Rogue Dei VH16-017-0199
21. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
23. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
24. Alisé (VRL-13542) - Bambi
25. Jemiina (VRL-07412) - Wyatt Cheer Bliss VH17-017-0342
26. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
27. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
28. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
29. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
30. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367

3. Helppo A 30/30

1. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
3. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
4. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
6. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
7. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
8. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Trio Starstruck VH15-035-0212
10. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
11. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
13. Alisé (VRL-13542) – Baryton
14. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
15. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
16. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
17. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
19. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
20. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
22. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
24. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
25. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
26. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
27. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
28. Cherry (VRL-12299) – Armias
29. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Isfoel VH15-026-0019

4. Helppo A 30/30

1. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
2. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
3. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
4. Viixi (VRL-13923) - Mercyful Grace VH20-031-0084
5. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
6. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
7. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214
9. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Irwyn VH15-026-0016
11. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
12. Alisé (VRL-13542) – Baryton
13. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
14. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
15. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
16. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
17. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
18. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
19. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Trinity VH15-027-0021
21. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
22. Viixi (VRL-13923) - Wisterfrea VH20-031-0083
23. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
24. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
25. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
26. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Marith
27. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
28. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
29. Cherry (VRL-12299) – Armias
30. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Tyyni

5. Vaativa B 27/30

1. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
2. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
3. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
4. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
5. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
6. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
7. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
8. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
9. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
10. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
11. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
12. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
15. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
17. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
18. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
19. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
20. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
21. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
22. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
23. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
24. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
25. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
26. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
27. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004

6. Vaativa B 27/30

1. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
2. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010
3. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VH20-222-0001
4. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
7. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
8. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
9. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
10. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
11. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
12. Vibaja (VRL-00727) - Koistilan Vinelli VH20-018-0236
13. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
14. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
15. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
16. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
18. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
19. Karoliina (VRL-14130) - Toivomus
20. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
21. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
22. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
24. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
25. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
26. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
27. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge