KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 20.05.2020


• VIP 10.05.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ011-020

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 30/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 30/30 TT

Tulokset

1. Helppo B 30/30
1. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
2. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
3. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
4. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
5. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
6. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
7. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
8. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
9. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
10. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
11. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
12. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
13. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
14. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
15. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
16. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
17. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
18. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
19. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
20. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
21. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
22. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
23. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
24. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
25. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
26. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
27. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
28. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
29. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
30. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155

2. Helppo B 30/30
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
2. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
3. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
4. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
5. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
6. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
7. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
8. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
9. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
10. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
11. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
12. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
13. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
14. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
15. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
16. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
17. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
18. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
19. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
20. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
21. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
23. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
24. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
25. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
26. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
27. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
28. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
29. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
30. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008

3. Helppo A 30/30
1. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
2. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
3. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
4. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
5. Kida (VRL-08368) - Uskalias
6. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
7. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
8. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
9. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
10. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
11. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
12. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
14. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
15. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
16. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
17. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
18. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
19. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
20. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
21. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
22. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
23. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
24. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
25. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
26. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
27. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
28. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
29. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
30. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254

4. Helppo A 30/30
1. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
2. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
3. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
4. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
5. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
6. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
7. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
8. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
9. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
10. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
11. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
12. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
13. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
14. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
15. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
16. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
17. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
18. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
19. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
20. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
21. Kida (VRL-08368) - Uskalias
22. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
23. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
24. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
25. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
26. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
27. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
28. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
29. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
30. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795

5. Vaativa B 30/30
1. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
2. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
3. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
4. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
5. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
6. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
7. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
8. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
9. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
10. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
11. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
12. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
13. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
14. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
15. Kida (VRL-08368) - Tomera
16. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
17. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
18. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
19. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
20. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
21. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
24. Veera R. (VRL-10735) - Konna
25. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
26. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
27. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
28. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
29. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
30. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto

6. Vaativa B 30/30
1. Veera R. (VRL-10735) - Konna
2. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
3. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
4. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
5. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
6. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
7. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
8. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
9. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
11. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
12. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
13. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
14. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
16. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
17. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
18. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
19. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
21. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
22. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
23. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
24. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
25. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
26. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
27. Kida (VRL-08368) - Tomera
28. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
29. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
30. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty