KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 18.05.2020


• VIP 10.05.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ011-020

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 30/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 30/30 TT

Tulokset

1. Helppo B 30/30
1. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
2. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
3. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
4. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
5. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
6. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
7. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
8. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
9. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
10. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
11. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
12. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
13. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
14. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
15. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
17. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
18. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
19. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
20. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
21. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
22. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
23. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
24. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
25. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
26. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
27. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
28. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
29. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
30. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018

2. Helppo B 30/30
1. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
2. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
4. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
5. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
6. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
7. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
8. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
9. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
10. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
11. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
12. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
13. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
14. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
15. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
16. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
17. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
19. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
21. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
22. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
23. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
24. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
25. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
26. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
27. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
28. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
29. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
30. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008

3. Helppo A 30/30
1. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
2. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
3. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
4. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
5. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
6. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
7. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
8. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
9. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
10. Kida (VRL-08368) - Uskalias
11. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
12. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
13. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
14. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
15. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
16. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
17. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
18. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
20. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
21. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
22. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
23. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
24. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
25. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
26. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
27. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
28. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
29. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
30. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138

4. Helppo A 30/30
1. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
2. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
3. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
4. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
5. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
6. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
7. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
8. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
9. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
10. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
11. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
12. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
13. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
14. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
15. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
16. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
17. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
18. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
19. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
20. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
21. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
22. Kida (VRL-08368) - Uskalias
23. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
24. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
25. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
26. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
27. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
28. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
29. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
30. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254

5. Vaativa B 30/30
1. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
2. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
3. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
4. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
5. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
6. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
7. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
10. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
11. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
12. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
13. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
15. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
16. Veera R. (VRL-10735) - Konna
17. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
18. Kida (VRL-08368) - Tomera
19. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
20. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
21. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
22. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
23. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
24. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
25. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
26. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
28. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
29. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
30. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper

6. Vaativa B 30/30
1. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
2. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
3. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
4. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
5. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
6. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
7. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
8. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
9. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
10. Veera R. (VRL-10735) - Konna
11. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
12. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
13. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
14. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
15. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
17. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
18. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
19. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
20. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
21. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
22. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
23. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
24. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
25. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
26. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
28. Kida (VRL-08368) - Tomera
29. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
30. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323