KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 17.05.2020


• VIP 10.05.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ011-020

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 30/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 30/30 TT

Tulokset

1. Helppo B 30/30
1. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
2. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
3. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
4. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
5. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
6. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
7. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
8. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
9. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
10. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
11. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
12. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
13. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
14. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
15. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
16. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
17. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
18. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
19. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
20. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
21. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
22. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
23. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
24. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
25. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
26. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
27. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
28. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
29. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
30. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103

2. Helppo B 30/30
1. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
2. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
3. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
4. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
6. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
7. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
8. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
9. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
10. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
11. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
12. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
13. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
14. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
15. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
16. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
17. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
18. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
19. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
20. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
21. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
22. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
23. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
24. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
26. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
27. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
28. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
29. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
30. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002

3. Helppo A 30/30
1. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
2. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
4. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
5. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
6. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
7. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
9. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
10. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
11. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
12. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
13. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
14. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
15. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
16. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
17. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
18. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
19. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
20. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
21. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
22. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
23. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
24. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
25. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
26. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
27. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
28. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
29. Kida (VRL-08368) - Uskalias
30. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206

4. Helppo A 30/30
1. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
2. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
3. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
4. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
5. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
6. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
7. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
8. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
9. Kida (VRL-08368) - Uskalias
10. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
11. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
12. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
13. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
14. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
15. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
16. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
17. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
18. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
19. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
20. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
21. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
22. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
23. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
24. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
25. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
26. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
27. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
28. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
29. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
30. Kida (VRL-08368) - Lakritsi

5. Vaativa B 30/30
1. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
2. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
3. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
4. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
6. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
7. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
8. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
9. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
10. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
11. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
13. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
14. Kida (VRL-08368) - Tomera
15. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
16. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
17. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
18. Veera R. (VRL-10735) - Konna
19. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
20. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
21. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
22. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
23. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
24. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
25. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
26. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
27. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
28. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
29. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
30. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099

6. Vaativa B 30/30
1. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
2. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
3. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
4. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
5. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
6. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
7. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
8. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
9. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
10. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
11. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
12. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
14. Kida (VRL-08368) - Tomera
15. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
18. Veera R. (VRL-10735) - Konna
19. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
20. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
21. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
22. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
23. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
24. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
25. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
26. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
27. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
28. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
29. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
30. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau