KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 16.05.2020


• VIP 10.05.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ011-020

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 30/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 30/30 TT

Tulokset

1. Helppo B 30/30
1. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
2. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
3. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
4. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
5. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
6. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
7. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
8. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
9. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
10. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
11. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
12. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
13. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
14. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
15. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
16. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
17. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
18. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
19. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
20. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
21. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
22. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
23. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
24. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
25. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
26. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
27. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
28. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
29. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
30. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008

2. Helppo B 30/30
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
2. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
3. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
4. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
6. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
7. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
8. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
9. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
10. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
11. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
12. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
13. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
14. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
15. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
16. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
17. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
18. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
19. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
20. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
21. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
22. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
23. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
24. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
25. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
26. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
27. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
28. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
29. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
30. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018

3. Helppo A 30/30
1. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
2. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
3. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
4. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
5. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
6. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
7. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
8. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
9. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
10. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
11. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
12. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
13. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
14. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
15. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
16. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
17. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
18. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
19. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
20. Kida (VRL-08368) - Uskalias
21. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
22. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
23. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
24. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
25. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
26. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
27. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
28. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
29. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi

4. Helppo A 30/30
1. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
2. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
3. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
4. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
5. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
6. Kida (VRL-08368) - Uskalias
7. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
8. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
9. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
10. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
11. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
12. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
13. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
14. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
15. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
16. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
17. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
18. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
19. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
20. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
21. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
22. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
23. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
24. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
25. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
26. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
27. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
28. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
29. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
30. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796

5. Vaativa B 30/30
1. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
2. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
3. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
4. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
5. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
6. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
9. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
10. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
11. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
12. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
13. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
15. Kida (VRL-08368) - Tomera
16. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
17. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
18. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
20. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
21. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
22. Veera R. (VRL-10735) - Konna
23. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
24. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
25. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
26. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
27. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
28. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
29. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
30. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge

6. Vaativa B 30/30
1. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
2. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
3. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
4. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
5. Veera R. (VRL-10735) - Konna
6. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
7. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
8. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
9. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
10. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
11. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
12. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
13. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
14. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
15. Kida (VRL-08368) - Tomera
16. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
17. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
18. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
20. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
21. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
22. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
23. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
24. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
25. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
26. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
27. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
28. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
29. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
30. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna