KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 15.05.2020


• VIP 10.05.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ011-020

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 30/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 30/30 TT

Tulokset

1. Helppo B 30/30
1. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
2. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
3. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
4. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
5. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
6. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
7. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
8. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
9. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
10. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
11. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
13. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
14. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
15. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
16. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
17. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
18. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
19. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
20. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
21. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
22. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
23. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
24. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
25. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
26. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
27. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
28. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
29. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
30. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039

2. Helppo B 30/30
1. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
2. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
3. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
4. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
5. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
6. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
7. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
8. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
9. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
10. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
11. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
12. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
13. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
14. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
15. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
16. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
18. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
19. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
20. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
21. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
22. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
23. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
24. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
25. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
26. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
27. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
29. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
30. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023

3. Helppo A 30/30
1. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
2. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
3. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
4. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
5. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
6. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
7. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
8. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
9. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
10. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
11. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
12. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
13. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
14. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
15. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
16. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
17. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
18. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
19. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
20. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
21. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
22. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
23. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
24. Kida (VRL-08368) - Uskalias
25. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
26. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
28. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
29. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
30. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo

4. Helppo A 30/30
1. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
2. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
3. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
4. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
5. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
6. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
7. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
8. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
9. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
10. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
11. Kida (VRL-08368) - Uskalias
12. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
13. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
14. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
15. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
16. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
17. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
18. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
19. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
20. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
21. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
22. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
23. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
24. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
25. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
26. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
27. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
28. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
29. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
30. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486

5. Vaativa B 30/30
1. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
2. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
3. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
4. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
6. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
7. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
8. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
9. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
10. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
11. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
12. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
13. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
14. Kida (VRL-08368) - Tomera
15. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
16. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
17. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
18. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
20. Veera R. (VRL-10735) - Konna
21. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
23. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
24. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
25. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
26. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
27. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
28. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
29. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
30. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100

6. Vaativa B 30/30
1. Veera R. (VRL-10735) - Konna
2. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
3. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
4. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
5. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
6. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
7. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
8. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
9. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
10. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
11. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
12. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
13. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
14. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
15. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
16. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
17. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
18. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
19. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
20. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
21. Kida (VRL-08368) - Tomera
22. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
24. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
25. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
26. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
27. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
28. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
29. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
30. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper