KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 14.05.2020


• VIP 10.05.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ011-020

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 30/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 30/30 TT

Tulokset

1. Helppo B 30/30
1. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
2. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
3. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
4. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
5. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
6. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
7. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
8. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
9. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
10. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
11. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
12. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
13. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
14. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
15. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
16. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
17. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
18. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
19. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
20. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
21. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
22. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
23. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
24. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
25. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
26. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
27. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
29. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
30. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus

2. Helppo B 30/30
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
2. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
3. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
4. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
5. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
6. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
7. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
8. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
9. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
10. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
11. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
12. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
13. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
14. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
15. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
16. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
17. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
18. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
19. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
20. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
21. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
22. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
23. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
24. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
25. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
26. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
27. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
28. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
29. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys

3. Helppo A 30/30
1. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
2. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
3. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
4. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
5. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
6. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
7. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
8. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
9. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
10. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
11. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
12. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
13. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
14. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
15. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
17. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
18. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
19. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
20. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
21. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
22. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
23. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
24. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
25. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
26. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
28. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
29. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
30. Kida (VRL-08368) - Uskalias

4. Helppo A 30/30
1. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
2. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
3. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
4. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
5. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
6. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
7. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
8. Kida (VRL-08368) - Uskalias
9. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
10. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
11. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
12. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
13. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
14. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
15. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
16. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
17. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
18. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
19. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
20. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
21. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
22. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
23. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
24. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
25. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
26. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
27. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
28. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
29. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
30. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271

5. Vaativa B 30/30
1. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
3. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
6. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
7. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
8. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
10. Kida (VRL-08368) - Tomera
11. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
12. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
13. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
14. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
15. Veera R. (VRL-10735) - Konna
16. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
17. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
18. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
19. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
20. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
21. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
22. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
23. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
24. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
25. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
26. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
27. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
28. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
29. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
30. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna

6. Vaativa B 30/30
1. Veera R. (VRL-10735) - Konna
2. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
3. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
4. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
5. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
6. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
7. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
8. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
9. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
10. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
11. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
12. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
13. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
14. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
17. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
18. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
19. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
20. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
21. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
22. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
23. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
24. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
25. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
26. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
27. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
28. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
29. Kida (VRL-08368) - Tomera
30. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa