KRJ-alaiset kouluratsastuskilpailut 11.05.2020


• VIP 10.05.2020
• Vastuuhenkilö: Jemiina (VRL-07412)
• Järjestyspaikka: Ketola
• Arvontatapa: lyhyt, arvontakonetta puolueettomasti käyttäen

• Luokkiin korkeintaan 30 osallistujaa
• Ratsastajalta max. 3 hevosta / luokka
• Hevonen saa osallistua korkeintaan kahteen (2) eri luokkaan
• Hevonen saa osallistua kerran yhteen (1) luokkaan
• Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osallistuminen


• Sähköpostitse jemiinan@gmail.com otsikolla Ketola KRJ011-020

Luokkien/luokan nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

• Osallistujalla on oltava VRL-tunnus, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia

Luokat


• Luokka 1: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 2: Helppo B | 30/30 TT
• Luokka 3: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 4: Helppo A | 30/30 TT
• Luokka 5: Vaativa B | 30/30 TT
• Luokka 6: Vaativa B | 30/30 TT

Tulokset

1. Helppo B 30/30

1. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
2. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
3. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
4. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
5. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
6. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
7. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
8. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
9. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
10. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
11. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
12. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
13. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
14. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
15. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
16. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
17. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
18. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
19. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
20. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
21. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
22. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
23. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
24. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
25. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
27. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
28. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
29. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
30. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi

3. Helppo A 30/30

1. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
2. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
3. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
5. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
6. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
7. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
8. Kida (VRL-08368) - Uskalias
9. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
10. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
12. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
13. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
14. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
15. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
16. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
17. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
18. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
19. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
20. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
21. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
22. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
23. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
25. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
26. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
27. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
28. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
29. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
30. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271

5. Vaativa B 30/30

1. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
2. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
3. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
4. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
5. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
6. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
7. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
8. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
9. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
10. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
11. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
12. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
13. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
14. Kida (VRL-08368) - Tomera
15. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
16. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
17. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
18. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
19. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
21. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
24. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
25. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
26. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
27. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
28. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
29. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
30. Veera R. (VRL-10735) - Konna

2. Helppo B 30/30

1. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
2. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
3. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
4. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
5. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
6. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bibisia VH20-024-0023
7. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
8. Kikka (VRL-11234) - Vapour Trails VH20-031-0091
9. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
10. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
11. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Viking VH18-053-0103
12. Sonja (VRL-11911) - Born to be Spy MPB VH20-023-0017
13. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
14. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Aliisa
15. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
16. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
17. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
18. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
19. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
20. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
21. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
22. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
23. Ilona (VRL-14757) – Villahaan Tuokioinen VH19-018-0144
24. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
27. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
28. Liia (VRL-11284) - Faerbrie Llemonface VH20-022-0019
29. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
30. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016

4. Helppo A 30/30

1. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
2. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
3. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
4. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
5. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
6. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
7. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
8. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
9. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
11. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
12. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
13. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
14. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
15. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Maustepaholainen
16. Kida (VRL-08368) - Uskalias
17. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
18. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
19. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
20. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
21. Frida (VRL-05826) - Fame's Prada
22. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
23. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Romanovna
24. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
25. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
26. Veera R. (VRL-10735) - PP’s Helldiva VH17-028-0030
27. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
28. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
29. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
30. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller

6. Vaativa B 30/30

1. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
2. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
4. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
5. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Irvikissa
6. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
7. Kida (VRL-08368) - Tomera
8. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
9. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
11. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
12. Veera R. (VRL-10735) - Baudelaire Thrill VH17-031-0343
13. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
14. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
15. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
16. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
17. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
18. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
19. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
20. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
21. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100
22. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
23. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
24. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
25. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
26. Veera R. (VRL-10735) - Konna
27. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
28. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
29. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
30. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325